Reference

MY jsme VY. To je heslo, kterým se řídíme.
Spokojení klienti jsou pro nás tou nejvyšší prioritou. Pojďte si přečíst, jak hodnotí naši spolupráci.

„S paní Pannovou spolupracujeme již přes rok a oceňujeme na ní její lidskost, spolehlivost a celkový přístup. Nemusíme vůbec řešit firemní účetnictví, vše za nás vyřeší paní Pannová se svým týmem. Děkujeme.“

Matěj Týn

Jednatel, TamToMy Agency s.r.o.

„S Hankou spolupracujeme přes 4 roky a spolupráci hodnotím na jedničku. Nerad ztrácím čas papírováním, hlídáním termínů, sledováním změn v zákonech nebo komunikací s úřady. Hanka se o vše na 100 % postará, a my se díky tomu můžeme zaměřit na to, co nám jde nejlépe. Vřele doporučuji.“

Lukáš Vlček

CEO, Webvalley s.r.o.

„S Hankou spolupracujeme již druhým rokem a musíme uznat, že jde o profesionála ve svém oboru, a jsme nad míru spokojeni s odváděnou prací. Na trhu jsme začínali jako malá prodejna alkoholu v centru Ostravy, ale postupem času jsme se rozrostli také na e-shop s dodávkou balíků po celé ČR, díky čemuž jsme se zařadili mezi největší dodavatele alkoholu na Moravě. S tímto krokem jsme museli zavést nové procesy, které bylo zapotřebí urychlit a zefektivnit a při kterých nám Hanka hodně poradila a pomohla. Při naší spolupráci slovo nejde nebo nefunguje neexistuje. Děkujeme za spolupráci, která našemu podnikání hodně pomáhá.“

Tomáš Rapouch

SPIRITS ORIGINAL

„Rád bych poděkoval celému týmu za vynikající přístup v rámci vedení účetní a mzdové agendy. Jsem velmi potěšen profesionalitou a vysokou úrovní poskytovaných služeb. Děkujeme,“

Patrik Gajdošík

Restaurace 49

„O paní H. Pannové jsem se dozvěděl od známého při hledání nové paní účetní kvůli pocitu, že jsem u bývalé účetní kanceláře přeplácel za určité služby víc než bych.

Paní Hanka už od konverzace na whatsappu působila sympaticky a zároveň profesionálně. Probírali jsme stěhování účetnictví a novou smlouvu,kdy jsem měl zbytečné obavy z toho, že bude stěhování náročný proces. Nebyl.

Už po dvou měsících jsem věděl, že moje účetnictví je tam kde má být. Z kanceláře paní Hanky jsem totiž odcházel s dobrým pocitem, že mé účetnictví a firma jsou SAFE. Na každé schůzce jsem měl dokonalý přehled o tom, co se děje kolem mě a mojí firmy.

Dřív byly daně a účetnictví pro mě velká neznámá.
Měl jsem z toho strach, protože jsem nevěděl co, proč, komu a za co. Dnes vím, za co platím a platím rád. Z našich konverzací a schůzek jsem se hodně přiučil. Všichni víme, že po zdraví jsou znalosti druhým největším bohatstvím.
Když dnes slyším slovo “Daně”, tak nemám ten nepříjemný pocit a úzko. Velice osvobozující.

A na konec chci zmínit a vyzdvihnout nový a pokročilý software, který používá. V podstatě pošlu složku s fakturama a max do 96 hodin vždy zkompletováno.

Vřele Doporučuju,“

Erik Peter

Skerocuda s.r.o

Kontakt

Zaujala vás nabídka našich služeb? Chcete se zeptat na doplňující informace? Neváhejte nám napsat nebo zavolat. Rádi si s vámi domluvíme schůzku, ať už online nebo u šálku dobré kávy.

Kutuzovova 547/13, Ostrava - Vítkovice, 703 00